Карате: Україна завоювала дві золоті медалі в Шанхаї

0
173
Анжеліка Терлюга і Станіслав Горуна

Українці розгромно виграли свої фінальні бої.

Каратисти збірної України здобули два золота в категорії куміте на етапі престижної Серії А в китайському Шанхаї.

Турнір виграли два представники української збірної - Анжеліка Терлюга (до 55 кг) та Станіслав Горуна (до 75 кг).

Горуна протягом турніру перемагав каратистів з Білорусі (6-1), Чехії (0-0), Росії (4-0), Гватемали (3-0) і Туреччини (2-0), а в фіналі здолав хорвата Енесе Гарібовіча.

Терлюга ж на своєму шляху до перемоги виграла у супротивників з Індії (8-0), Канади (6-0), Таїланду (6-0), Японії (1-0) і Болгарії (3-0). У фінальному бою українка перемогла японку Ішаї Фумікі з рахунком 4-0.

До цього ми повідомляли, що українець Ігор Чеботар виграв срібло чемпіонату світу з карате.