Біатлон: Українка завоювала срібло на Чемпіонаті Європи

iSport.ua,  20 лютого 2019, 20:27
0
214

Юлія Журавок змогла здобути срібну нагороду, стартувавши під 23-м номером. Вона припустилася однієї помилки на чотирьох вогневих рубежах.

У рамках чемпіонату Європи з біатлону в Раубичах (Білорусь) відбулася жіноча індивідуальна гонка.

У цьому змаганні українська біатлоністка Юлія Журавок змогла здобути срібну нагороду, стартувавши під 23-м номером. На чотирьох вогневих рубежах вона допустила лише одну помилку.

Журавок поступилася переможниці гонки Ханні Еберг 32,3 секунди. Третє місце зайняла білоруска Ірина Кривко.

Валентина Семеренко показала 11-й час, Анастасія Меркушина - 18-й, Віта Семеренко - 50-й, а Ольга Абрамова - 47-й. Надія Бєлкіна не стартувала.