Хемілтон виграв поул на Гран-прі Австралії

0
141
Льюїс Хемілтон

Льюїс Хемілтон завоював 84-й подіум у кар'єрі.

Льюїс Хемілтон шостий раз поспіль виграв кваліфікацію в Мельбурні, завоювавши 84-й поул у кар'єрі.

Друге місце дісталося його напарникові по команді Валттері Боттасу, трійку кращих замкнув гонщик Феррарі Себастьян Феттель.

Найкращий час у першій сесії показав новачок Феррарі Шарль Леклер - 1:22.017, на три сотих випередивши Хемілтона. У секунду вмістилися результати 16-ти гонщиків - і боротьба тривала до останніх секунд. У другу сесію не пройшли Кубіца, Расселл, Сайнс, Гасли і Стролла.

У другій сесії Хемілтон додав, проїхавши коло швидше свого торішнього поула - 1:21.014 - і очолив протокол. Феттель перервав спробу, вилетівши з траси після помилки - машина при цьому не постраждала. З подальшої боротьби вибули: Квят, Джовінаццо, Елбон, Ріккардо і Хюлкенберг.

У фіналі в першій спробі найкращий час показав Боттас - 1:20.598, випередивши суперників на півсекунди. Хемілтон помилився на швидкому колі, а інші виявилися не такі швидкі. Але в другій спробі Хемілтон додав - 1:20.496 - і завоював поул, на 0,112 випередивши напарника.

Вашій увазі також анонс Гран-прі Австралії.

Наш сайт буде вести онлайн трансляцію гонки Гран-прі Австралії в неділю, 17 березня. Початок трансляції о 7:00 за київським часом.