iSport.ua,  15 серпня 2019, 22:30
0
158
Зоря - ЦСКА

У матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи луганська Зоря зустрічалася з ЦСКА із Софії.

Матч-відповідь проходив у Запоріжжі, на Славутич-Арені. Варто зазначити, що цей поєдинок оселив велику кількість фанатів, чого не скажеш про матчі чемпіонату і матч-відповідь проти чорногорської Будучності.

Перед матчем з болгарами луганчани провели важкий поєдинок проти Колоса в УПЛ. Ця перемога дозволила підопічним Віктора Скрипника вийти на 2-е місце в чемпіонаті України. Що стосується ЦСКА, то вони зустрічалися з Лудогорцем і вистояли нічию.

Поєдинок розпочався з травми німецького захисника Зорі Абу Ханни. Він зіткнувся з одним з болгарських гравців і матч не зміг продовжити. Софійці намагалися атакувати позиційно. Вже на 9-й хвилині Соу добре пробив, але м'яч розминувся зі штангою. Зоря же свій перший момент створила на 15-й хвилині зустрічі. Хомченовський пробив потужно, але неточно.

У першій половині зустрічі болгари грали дуже жорстко. Варто виділити їхнього капітана, який порушував правила часто в центрі поля. На 22-й хвилині ЦСКА залишився в меншості. Червоне світло загорівся перед Туріцовим, який не дав Хомченовському вийти 1 на 1 з кіпером гостей.

Після видалення луганчани взяли м'яч під свій контроль. Однак небезпечними діями не відрізнявся ніхто. Можна відзначити лише момент Будковського, який на 41-й хвилині головою пробивав по воротах Черняускаса. Той перевів м'яч на кутовий, але рефері помітив у форварда Зорі положення поза грою.

Другий тайм луганчани почали обережно. Футболісти в білих футболках продовжили грати в короткий пас і на вістрі намагалися дати точну верхову передачу в штрафну. Але захисники ЦСКА знімали весь верх.

Хотілося б виділити гру обох голкіперів, особливо в другому таймі. Микита Шевченко дуже вдало грав на стрічці воріт і раз по раз відбивав удари Соу й Евандро.

Що стосується Черняускаса, то у нього було досить мало роботи, аж до 67-ї хвилини. Ледньов змістився в центр і з 30 метрів сильно пробив. Тоді-то кіпер гостей показав свою майстерність.

На 73-й хвилині похвилюватися довелося фанатам Зорі. Соу увійшов в штрафну і крутив м'яч у дальній кут, але Шевченко красиво витягнувся і парирував удар форварда ЦСКА.

Футболісти ЦСКА спіймали кураж і намагалися притиснути Зорю до своїх воріт, немов луганчани грали у меншості. На 87-й на поле вийшов ще один форвард Вотт, а забила Зоря. Русин майстерно увірвався в штрафну і прокинув м'яч повз Черняускаса, але Альбентоса виніс "круглого" з лінії воріт. Однак, українець підхопив м'яч, обіграв воротаря і послав його у ворота.

Русин зняв футболку після голу і змусив арбітра показати йому другу жовту. Назарій залишав поле під овації трибун.

Підсумок матчу - 1:0 на користь Зорі. Наступним суперником луганчан стане переможець пари Еспаньол - Люцерн.

Зоря - ЦСКА Софія 1:0 (перший матч - 1:1)

Гол: Русин, 90.

Зоря: Шевченко - Тимчик, Вернидуб, Абу Ханна (Чеберко, 4), Михайличенко - Кочергін, Іванисеня, Юрченко (Ледньов, 46), Хомченовський - Будковський (Кабаєв, 90 + 3), Русин.

ЦСКА Софія: Черняускас - Занєв, Томас, Альбентоса - Жеферсон (Ватт, 87), Малинов (Фаббріні, 82), Бікеле, Турітсов - Евандро (Мітков, 56), Родрігеш, Соу.

Попередження: Хомченовський, Юрченко, Будковський, Русин, Шевченко - Турітсов.

Вилучення: Русин, 90 (друга жовта картка) - Турітсов, 22 (фол останньої надії).