Збірна України з волейболу вперше пробилася в 1/4 фіналу чемпіонату Євро

0
141
Україна - Бельгія

У важкій боротьбі Україна перевела матч у тай-брейк.

Українська національна команда з волейболу в напруженому поєдинку обіграла Бельгію в рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи.

У першій партії українці переграли свого супротивника і мали всі шанси "взяти" другу, але бельгійці змогли переломити хід гри.

Третій сет також виявився за господарями майданчика, однак перед початком четвертого сету головний тренер "жовто-синіх" Угіс Крастіньш сказав полум'яну промову і зміг налаштувати команду.

Українці у важкій боротьбі перевели матч у тай-брейк, а у вирішальній партії наша команда перемогла з рахунком 15:10.

Таким чином, українці вперше в історії пробилися до чвертьфіналу, де на них чекає зустріч зі збірною Сербії 24 вересня.