Марта Костюк

Українка планує вийти на корт на початку 2020 року.

Українська тенісистка Марта Костюк прийняла рішення завершити сезон достроково. Про це спортсменка повідомила на своїй сторінці в Twitter.

"На жаль, я змушена закінчити цей сезон раніше, ніж очікувала. Спасибі за всю любов, яку ви давали мені протягом сезону. З нетерпінням чекаю зустрічі в Австралії", - написала Костюк.

У поточному сезоні Костюк повинна була взяти участь в декількох великих турнірах ITF в Китаї. Тепер же березні вийде на корт тільки на початку 2020 року, коли почнеться Відкритий чемпіонат Австралії.

Нагадаємо, в 2019 році Костюк виграла 33 матчі із 48. Вона стала фіналісткою на турнірах ITF у Сен-Мело і Торуні в одиночному розряді, а також виграла титул на парних змаганнях в К'яссо.