Малиновський отримав найвищу оцінку за матч проти Кальярі

0
471
Руслан Малиновський

Український півзахисник у складі Аталанти награв на високу оцінку за версією авторитетного порталу WhoScored.

Поєдинок одинадцятого туру чемпіонату Італії проти Кальярі завершився для Аталанти поразкою з рахунком 2:0.

Український півзахисник бергамського клубу Руслан Малиновський опинився на лаві запасних на цей матч, але в другому таймі головний тренер Джан П'єро Гасперіні все-таки випустив 26-річного хавбека на 46-й хвилині.

За відведений час Малиновський не встиг відзначитися результативними діями, проте авторитетний портал WhoScored поставив українцеві найвищу оцінку серед гравців Аталанти - 7,4.

За інформацією порталу, Руслан у матчі з Кальярі виконав 4 удари (2 - повз, 1 - заблокований, 1 - у створ воріт), 60 разів торкнувся м'яча, а також віддав 35 передач, точність яких становить 91%. Крім того, футболіст чотири рази із чотирьох зроблених спроб зміг обіграти суперника.