Донбас в овертаймі програв Німану в матчі Континентального кубка

0
41
ХК Донбас програв Німану в овертаймі

Український клуб поступився на турнірі в Кракові.

Чемпіон минулого сезону Української хокейної ліги Донбас у першому матчі півфінального турніру Континентального кубка IIHF зустрівся з віце-чемпіоном Білорусі гродненським Німаном.

Перший період виявився повністю за білоруським клубом, який перед перервою мав перевагу в дві шайби (2:0), однак уже в другому Донбасу вдалося скоротити відставання завдяки Євгену Белухіна (2:1).

Третя 20-хвилинка розпочалася далеко не кращим чином для українців, оскільки Ігор Варивончик зробив рахунок на табло 3:1. Донбас не збирався здаватися і до кінця поєдинку забив дві шайби, які на свій рахунок записали Айнарс Подзіньш і Віктор Захаров (3:3).

Незважаючи на такий камбек Донбасу, білорусам вдалося здобути перемогу в овертаймі. Таким чином, український клуб здобув своє перше очко в 3-му раунді Континентального кубка, тоді як Німан очолив групу F.

Донбас - Німан 3:4 ОТ (0:2, 1:0, 2:1, 0:1)

Шайби: 1:0 - Лівша (Ремезов) - 1:58, 2:0 - Степанов (Ремезов - бол.) - 09:02 2:1 - Білухін (Матерухін) - 24:15, 3:1 - Варивончик - 41:23, 3:2 - Подзіньш (Карпенко, Вілсон) - 49:53, 3:3 - Захаров (Костиков, Вілсон) - 54:24, 4:3 - Ремезов (Кислий - бол.) - 62:09.

Німан: Трус (Городецький); Хоромандо - Єкунен, Малиновський - Ремезов - Кислий (А); Степанов - Гришанов, Хільтунен - ​​Туркін (К) - Дворічанський; Бадун - Божко, С. Малявко (А) - Сусло - А. Малявко; Хуррі - Хієтанен, Єлисеєнко - Варивончик - Лівша.

Донбас: Горячевських (Дьяченко); Вілсон - Большаков, Матерухін - Белухін - Васильєв; Сильницький - Романенко, Лялька (А) - Карамнов - Коренчук (А); Яковлєв - Жовнір, Шишлянніков - Захаров (К) - Нікіфоров; Курбатов - Пангелов-Юлдашев, Подзіньш - Карпенко - Костиков.