201
Жан Беленюк

Українець увійшов до трійки найкращих борців греко-римського стилю року.

United World Wrestling оголосив за підсумками року в кожному з видів спортивної боротьби трійки найкращих у номінації "Борець року 2019".

Українець Жан Беленюк став третім у категорії Греко-римська боротьба. Переможці визначалися за результатами рейтингових турнірів, континентальних і світових першостей.

Беленюк набрав 82 бали і поділив третє місце з росіянином Мусою Євлоєвим. Першим став угорець Віктор Лорінц (92 бали), який програв Беленюку у фіналі чемпіонату світу. Другий - японець Сінобу Ота (88 балів).

Як нагороду Беленюк отримає від United World Wrestling 45 тисяч швейцарських франків (близько 120 тисяч гривень).