iSport.ua,  5 березня 2020, 20:03
0
117

Ніхто з українок не зміг пройти гонку без промахів.

У чеському Нове-Мєсто стартував сьомий етап Кубка світу з біатлону. Відкривав програму етапу жіночий спринт.

Найкращою з українок стала Валя Семеренко, яка з одним промахом у пасиві зайняла 12 місце. Також з одним промахом завершила гонку Анастасія Меркушина, але через пізній стартовий номер їй довелося бігти по розбитій трасі, тому у неї в результаті 21-е місце.

Ще однією українкою, яка потрапила в очки, стала Юлія Джима, яка з двома промахами стала 32-ю. На жаль, але Віта Семеренко і Олена Підгрушна залишилися поза очковою зоною.

Перемогу здобула німкеня Деніз Херрман. Другою стала француженка Анаіс Бескон, а замкнула трійку кращих чешка Маркета Давидова.

У суботу в рамках етапу Кубка світу в Нове-Мєсто дівчат чекає естафета, а в неділю пройде мас-старт.

Нагадаємо, що етап в Нове-Мєсто проходить без глядачів.