Шестиразова чемпіонка світу з біатлону завершила кар'єру

iSport.ua,  6 квітня 2020, 13:02
0
395
Шестиразова чемпіонка світу з біатлону завершила кар єру

Сулемдаль за підсумками минулого сезону посіла лише 51-е місце в загальному рейтингу.

Норвезька біатлоністка Сюнневе Сулемдаль в інтерв'ю TV-2 оголосила про рішення завершити кар'єру.

"Я довго думала про це. Я дуже задоволена тим, чого досягла. Зараз я дуже рада, що прийняла рішення піти, але це емоційно. З осені я буду вчитися в університеті на денному відділенні. З нетерпінням чекаю навчання - це завжди було мрією", - розповіла Сулемдаль, зазначивши, що після закінчення навчання збирається стати інженером.

30-річна Сулемдаль є шестиразовою чемпіонкою світу з біатлону. У сезоні, що завершився, норвежка зайняла 51-е місце в загальному заліку Кубка світу і виграла золото в жіночій естафеті в Антхольці на чемпіонаті світу.

Раніше француз Мартен Фуркад оголосив про завершення кар'єри, також цей сезон став останнім для Кайси Макаряйнен.