iSport.ua,  13 жовтня 2020, 22:11
0
418

Підопічні Руслана Ротаня мінімально програли своїм одноліткам із Північної Ірландії.

Збірна України U-21 на виїзді зазнала поразки від однолітків із Північної Ірландії (0:1) в матчі кваліфікації на Євро-2021.

Підопічні Руслана Ротаня приїхали на поєдинок у статусі фаворита, однак на ділі господарі поля захопили ініціативу з перших же хвилин зустрічі. У першому таймі обидві команди обмінялися кількома небезпечними ударами, однак "розмочити" ворота один одного у них так і не вийшло.

У другому таймі ірландці відразу ж стали нагнітати обстановку біля воріт "жовто-синіх", але забити у них вийшло лише на 61-й хвилині - Пол О'Нілл забив у дев'ятку ударом через себе. Цей пропущений м'яч змусив Ротаня випустити "свіжу кров", але це так і не допомогло хоча б завершити зустріч внічию.

Таким чином, ця поразка позбавила молодіжну команду всіх шансів на вихід на молодіжний чемпіонат Європи - команди Данії та Румунії тепер стали недосяжними для нашої команди, і листопадові поєдинки з Мальтою і тієї ж Північною Ірландією нічого не змінять.

Північна Ірландія U-21 - Україна U-21 - 1:0
Гол: О'Нілл, 61

Північна Ірландія U-21: Хазард, Тоул, Еймос, Меррон, Керр, Данвуді, Бансал-Макналті (Маккірнан, 76; Бернс, 90), Бойд-Манс, Браун, О'Нілл (Боніс, 76), Гелбрейт.

Україна U-21: Трубін, Сирота, Скорко, Попов, Дубінчак, Топалов (Ледньов, 68), Батагов, Цітаїшвілі (Назаренко, 64), Бондаренко (Чех, 64), Булеца (Шевцов, 90), Сікан (Русин, 64 ).

Попередження: Бансал-Макналті, Данвуді, О'Нілл - Цітаїшвілі, Сікан, Русин, Дубінчак, Батагов.