Рижко принесла перше золото для України на Кубку світу з боротьби

iSport.ua,  17 грудня 2020, 12:02
0
65

Жіноча збірна України з вільної боротьби зуміла добути шість нагород у Белграді.

Українка Тетяна Рижко виграла золоту медаль на Кубку світу з боротьби в Белграді у ваговій категорії до 65 кілограм.

У фінальній сутичці Рижко перемогла Ірину Рингачі з Молдови - 14:4. На шляху до фіналу українка перемагала росіянку Марію Кузнєцову у чвертьфіналі (8:4) і чинну чемпіонку Європи Мімі Ніколову Христову з Болгарії в півфіналі (13:8).

Рижко принесла Україні першу золоту медаль на Кубку світу в Белграді.

Усього ж наші дівчата на змаганнях у столиці Сербії здобули шість медалей, посівши в загальнокомандному заліку друге місце і поступившись тільки представницям Росії.

Крім Рижко, на п'єдестал пошани піднімалися Лілія Маланчук (50 кг), яка завоювала срібло, а також Катерина Зелених (59 кг), Ілона Прокопевнюк (62 кг), Аліна Бережна (68 кг) і Алла Белінська (72 кг), які здобули бронзу.

Нагадаємо, представники греко-римської боротьби на Кубку світу в Белграді виграли дві бронзові медалі.

Далі за медалі боротимуться представники вільної боротьби. Вже сьогодні, 17 грудня, Олександр Хоцянівський боротиметься в бронзовому фіналі, а Андрій Яценко спробує пройти туди через втішні поєдинки.