Шоста перемога поспіль у Лізі чемпіонів: Мотор обіграв Нант

iSport.ua,  20 грудня 2020, 16:44
0
538

Запорізька команда завершила календарний рік єврокубковою перемогою над Нантом.

Сьогодні, 20 грудня, Мотор в рамках чергового туру гандбольної Ліги чемпіонів обіграв Нант.

Після першого тайму рахунок у матчі був рівним - 13:13 а в другому таймі запоріжці трохи просіли і відставали в рахунку на три очки.

Однак останнє слово було за українською командою, яка не тільки змогла скоротити відставання, а й здобути мінімальну перемогу в один м'яч - 29:28.

Для Мотора ця перемога стала шостою поспіль в матчах Ліги чемпіонів, завдяки чому команда набрала 12 очок і піднялася на третє місце в групі В.

Мотор - Нант 29:28 (13:13)

Мотор: Іван Мороз, Максим Вьюник, Геннадій Комок - Борис Пухівський (5), Максим Бабічев (1), Айденас Малашінскас (3), Захар Денисов (1), Карлос Моліна коса, Козакевич, Юрій Кубатко, Мілош Орбовіч (5), Едуард Кравченко (2), Олександр Касай, В'ячеслав Бохан (9), Дмитро Горіга (2), Іван Бурзак, Тарас Міноцкій (1).

Нант: Андреа Коллелурі, Еміль Нільсен - Кирило Лазаров (3), Валеро Рівера (4), Адріан Фігуерасі (5), Олів'є Ніокас (4), Давид Балагер (2), Рок Овнічек, Олександрі Кавальканті, Аймерік Минне (8), Себастьян Аугустінуссен, Драган Пешмальбек (2), Мілан Міліч, Баптист Даматру-Бертран, Тео Монар.