Біатлон: Росія виграла жіночу естафету в Антхольці, Україна - 8-а

iSport.ua,  24 січня 2021, 15:08
0
215

Німеччина посіла друге місце, а французькі біатлоністки були третіми.

У неділю, 24 січня, в італійському Антхольці пройшла жіноча естафета в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону.

Жіночу естафету виграла збірна Росії у складі Євгенії Павлової, Тетяни Акімової, Світлани Миронової та Уляни Кайшевої. Росіянки змогли уникнути штрафних кіл і пробігли дистанцію в 24 кілометри за 1 годину 7 хвилин і 32 секунди, допустивши при цьому дев'ять промахів.

Друге місце з відставанням в 11 секунд зайняла збірна Німеччини з шістьма промахами, а трійку найкращих замкнули французькі біатлоністки, які провели одне штрафне коло з дев'ятьма промахами.

Збірна України в складі сестер Семеренко, Юлії Джими і Олени Підгрушної фінішувала восьмою, поступившись росіянкам 1 хвилину і 9 секунд з десятком промахів за спиною.

Кубок світу з біатлону. 7-й етап. Антхольц (Італія)