Україна на Олімпіаді в жіночій боротьбі буде представлена ​​в п'яти категоріях

0
99
Україна на Олімпіаді в жіночій боротьбі буде представлена ​​в п яти категоріях

Алла Белінська змогла здобути ще один пропуск на Ігри для нашої країни.

У Софії триває Світовий кваліфікаційний турнір зі спортивної боротьби, який є останнім шансом для борців з усього світу виграти ліцензію на літні Олімпійські ігри в Токіо-2020 - у кожній категорії розігрують по дві ліцензії.

У п'ятницю, 7 травня, за путівки в Японію змагалися дівчата - в України вже було чотири із шести здобутих ліцензій. Ще дві пробували здобути Ірина Чіхрадзе-Харів (53 кг) і Алла Белінська (76 кг).

Чіхрадзе-Харів у кваліфікації насилу пройшла суперницю з Нігерії Естер Колаволе 8:6, а ось в 1/8 фіналу поступилася венесуелці Бетзабет Арґуелло і завершила боротьбу за ліцензію.

А ось Алла Белінська, яка нещодавно на чемпіонаті Європи здобула золото (правда, в категорії до 72 кг), зі своїм завданням впоралася.

Вона по черзі пройшла литовку Каміль Ґаукайте 4:0, румунку Каталіну Аксенте 5:0 і Марію Акосте з Венесуели 8:0, тож здобула путівку у фінал турніру, а також олімпійську ліцензію.

Таким чином, на Олімпіаді в Токіо Україна в жіночій боротьбі буде представлена ​​у всіх категоріях, крім 53 кг. Ліцензії не іменні, тому їх володарок визначать відповідно до тренерського рішення влітку.

Додамо, що чоловіки-вільники, які свої ліцензії розіграли напередодні, сьогодні змагалися за медалі турніру: срібло здобув Василь Михайлов, який виборов ліцензію для України в категорії до 74 кг, Тарас Маркович, який виступає в категорії 57 кг, виграв бронзу, а представник категорії до 97 кг Валерій Андрейцев в бронзовому фіналі програв.

У суботу, 8 травня, за ліцензії змагатимуться представники греко-римської боротьби. Україну представлять Парвіз Насібов (67 кг), Дмитро Васецький (77 кг), Владлен Козлюк (97 кг), Микола Кучмій (130 кг).