iSport.ua,  8 травня 2021, 21:59
0
506

Українська збірна з греко-римської боротьби має три ліцензії на Олімпійські Ігри в Токіо.

У Софії визначилися володарі олімпійських ліцензій Світового Олімпійського кваліфікаційного турніру в греко-римській боротьбі.

Україна була представлена ​​на турнірі в чотирьох категоріях, але ліцензію вдалося добути тільки в одній.

У ваговій категорії до 67 кг "білет" в Токіо завоював Парвіз Насибов. Українець показав хорошу функціональну, технічну підготовку і неймовірне бажання перемогти, по черзі виграв у борців зі Швейцарії, Перу, Азербайджану та Японії, вийшовши у фінал.

За крок від ліцензії зупинився важкоатлет Микола Кучмій. Українець на шляху до півфіналу виграв у вірменина Овасапяна, чеха Давида, американця Куна, але в кроці від фіналу і олімпійської ліцензії він в рівному протистоянні з рахунком 1:1 поступився представнику Фінляндії Кьосманнену.

А ось Дмитро Васецкий (77 кг) і Владлен Козлюк (97 кг) програли в перших же своїх сутичках турніру.

Нагадаємо, що цей турнір був останнім шансом виграти ліцензії на Олімпійські Ігри в Токіо.

За підсумками всіх відбіркових змагань збірна України з греко-римської боротьби має три олімпійські ліцензії у вагових категоріях до 60 кг (її виграв Ленур Теміров), 67 кг (Парвіз Насибов) і 87 кг (Жан Беленюк). Всі вони неіменні, так що на Олімпіаду можуть поїхати інші борці.

Додамо, в категорії до 87 кг не зумів потрапити на Олімпіаду Олімпійський чемпіон 2016 року росіянин Тисне Чакветадзе, який в Софії програв у півфіналі.

Отож, в Софії українські борці виграли одну ліцензію у вільній боротьбі, одну - в жіночій боротьбі і одну - в греко-римській.