Беленюк: У мене не було мети виграти медаль на ЧЄ

iSport.ua,  8 червня 2021, 18:47
0
323

Жан Беленюк виграв бронзу чемпіонату Європи.

Український борець Жан Беленюк завоював бронзу на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби.

За словами спортсмена, він розглядав цей турнір як етап підготовки до Олімпійських ігор.

"Ці змагання я сприймав лише як етап підготовки до Олімпіади. Хотів побачити свої слабкі місця, недоробки.

В цьому плані я задоволений змаганнями. Вони показали те, над чим потрібно працювати, що потрібно вдосконалювати для того, щоб бути максимально конкурентним на Олімпійських іграх у Токіо.

У мене не було мети виграти медаль. Якби я провів усі п'ять поєдинків, не завоював медаль, але виніс щось корисне для себе, то це було б найголовнішим", - наводить слова Беленюка Суспільне.

Нагадаємо, літні Олімпійські Ігри в Токіо пройдуть з 23 липня по 8 серпня 2021 року.