Гол Асенсіо вивів збірну Іспанії у фінал Олімпійських ігор

iSport.ua,  3 серпня 2021, 16:50
0
323

"Червона фурія" вирвала перемогу у господарів змагань.

Збірна Іспанії обіграла команду Японії в півфіналі олімпійського турніру. Матч пройшов в японському місті Сайтама і завершився з рахунком 1:0.

Основний час матчу закінчився без забитих м'ячів. На 57-й хвилині суддя вказав на 11-метрову позначку за фол японського гравця в штрафній. Але після перегляду системи VAR арбітр змінив своє рішення і скасував пенальті.

Долю зустрічі вирішив гол іспанського півзахисника Марко Асенсіо, який був забитий на 115-й хвилині зустрічі.

У вирішальному матчі турніру іспанці зустрінуться з командою Бразилії. Сутичка за золоті медалі відбудеться 7 серпня. Збірні Мексики і Японії, своєю чергою, зіграють за "бронзу".

Японія - Іспанія 0:1, д.р.

Гол: Асенсіо, 115.

Збірна Японії: Тані, Йосіда, Накаяма, Сакаї, Ітакура, Танака (Хасіокі, 118), Хатате (Сома, 65), Ендо, Кубо (Мієсі, 91), Доан (Маеда 91), Хаясі (Уеда, 65).

Збірна Іспанії: Унаї Симон, Ерік Гарсія, Хіль (Вальєхо, 46), Пау Торрес, Кукурелья (Міранда, 106), Ольмо (Пуадо, 60), Субіменді (Монкайола, 97), Педрі (Асенсіо, 83), Меріно (Солер , 59), Ойарсабаль, Рафа Світ.

Попередження: Сакаї - Хіль, Меріно, Субіменді, Вальєхо, Асенсио, Мир.