iSport.ua,  4 серпня 2021, 14:10
0
387

Борець приніс Україні друге срібло в Токіо-2020.

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов, який виступає в категорії до 67 кг, завоював срібну медаль літніх Олімпійських ігор в Токіо.

Напередодні Насібов вийшов у фінал, показавши яскраву боротьбу і виграв в тому числі у росіянина Суркова і єгиптянина Мохамеда Ель-Сайєда.

У фіналі Олімпіади Насібов боровся з дворазовим бронзовим призером чемпіонату світу Мухаммадалі Гераеї з Ірану, і не відкидається, що позначився емоційний попередній день.

Українцю десь не вистачило сил або концентрації, тому що він допустив кілька помилок проти міцного суперника і поступився йому 1:9.

Пізніше сьогодні у фіналі в категорії до 87 боротиметься Жан Беленюк, а Ірина Коляденко в категорії до 62 кг спробує завоювати бронзу.