Сербін - паралімпійський чемпіон на дистанції 100 м на спині, у Смирнова - срібло

iSport.ua,  28 серпня 2021, 12:17
0
133

Двоє з трьох українців в цьому запливі завоювали медалі.

У рамках Паралімпійських ігор-2020 в Токіо (Японія) відбувся фінал на дистанції 100 м на спині в класі S11 (плавці з порушеннями зору).

У цьому запливі брали участь відразу три українських спортсмени, двоє з яких піднялися на подіум.

Михайло Сербін став паралімпійським чемпіоном, а його співвітчизник Віктор Смирнов завоював срібло, програвши Михайлу 0.73 секунди. Бронза дісталася представнику Китаю Яну Бозуню.

Ще один українець, Олександр Артюхов, став сьомим.

Результати запливу:

1. Михайло Сербін (Україна) - 1:08.63;

2. Віктор Смирнов (Україна) - 1:09.36;

3. Ян Бозунь (Китай) - 1:09.62;

...

7. Олександр Артюхов (Україна) - 1:11.83.

Раніше повідомлялося, що українець Максим Кріпак зі світовим рекордом завоював золото на дистанції 100 м вільним стилем.