Текст: ,  22 жовтня 2021, 17:32
0
350
Ковтун завоював бронзу чемпіонату світу

Молодий український гімнаст став призером чемпіонату світу 2021 року в Японії у багатоборстві.

Ілля Ковтун завоював бронзову нагороду на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики у багатоборстві. Зазначимо, що раніше подібне вдавалося тільки олімпійському чемпіону Олегу Верняєву у 2019 році.

На чемпіонаті світу в Японії Ковтун поступився тільки китайцеві Чжану Бохеннену і господареві турніру японцеві Даїкі Хасімото.

Зазначимо, що до фіналу змагань 18-річний українець пробився лише з п'ятим результатом, але чудовий виступ у фіналі допоміг йому потрапити в трійку найкращих.

Треба сказати, що це перша медаль чемпіонату світу для молодого спортсмена. Раніше в цьому році він вже вигравав бронзу в багатоборстві на чемпіонаті Європи. На Олімпіаді в Токіо Ковтун у цій дисципліні показав 11-й результат.