Біатлон: Ройселанд виграла гонку переслідування, Джима фінішувала 14-ю

iSport.ua,  4 грудня 2021, 14:34
0
130

У шведському Естерсунді завершилися чергові перегони другого етапу Кубка світу-2021/22.

У суботу, 4 грудня, в Естерсунді (Швеція) в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону відбулися перегони у жінок.

Перемогу в перегонах здобула представниця Норвегії Марте Олсбю Ройселанд. 30-річна спортсменка стартувала 12-ою з відставанням від першого місця за 48 секунд. Норвежка ідеально пройшла два перших вогневих рубежі, що дозволило їй суттєво покращити свої позиції.

Після третьої стрільби, незважаючи на один промах, норвежка увійшла до трійки лідерів, потім ідеально відпрацювала на заключній стійці та вийшла на останнє коло з відставанням від лідера у 0,6 секунди.

Завдяки своїй швидкості біатлоністка зуміла обійти суперниць і вперше цього сезону здобути перемогу в гонці.

На другому місці опинилася француженка Анаїс Бескон. 34-річна спортсменка стартувала 14-ою, програючи 53 секунди. Ідеальна стрільба на чотирьох вогневих рубежах та гарна швидкість дозволили їй піднятися на п'єдестал.

Третьою фінішувала ще одна представниця Франції Анаїс Шевальє-Буше. На старт дівчина вийшла шостою і протягом усіх перегонів боролася за перемогу. Після четвертого рубежу Анаїс була лідером, але суперниці виявилися швидшими на заключному колі.

Зазначимо, що Ліза Тереза ​​Хаузер, яка стартувала першою в цій гонці як переможниця спринту, закрила всі 20 мішеней на рубежах, але програла суперницям за швидкістю і в пасьюті стала лише четвертою.

Від України у цій гонці брали участь лише дві спортсменки – Юлія Джима, яка стартувала 19-ою з відставанням в 1 хвилину від лідера, та Валя Семеренко, яка була останньою у стартовому протоколі, програючи 2:05 лідеру.

Джима допустила по одному промаху на перших двох рубежах (стрільба лежачи), але потім "чисто" пройшла обидві стрільби стоячи, і прийшла до фінішу 14-ю.

Семеренко закрила всі мішені на першому рубежі, суттєво покращивши свої позиції, але потім допустила два промахи на другій стрільбі та по одному на двох "стійках", і, зрештою, фінішувала лише на 55-му місці.