Україна стартувала з поразки на чемпіонаті Європи з футзалу

iSport.ua,  19 січня 2022, 23:10
0
356

У рамках першого туру групового етапу чемпіонату Європи 2022 року з футзалу збірна України зустрічалася з національною командою Нідерландів, яка приймає турнір.

На першій же хвилині зустрічі підопічні Косенка зуміли вразити ворота суперника завдяки голу Зварича. Потім команди тривалий час придивлялися одна до одної, створивши кілька моментів за весь тайм.

Одразу на старті другої двадцятихвилинки Нідерланди перевернули гру, забивши двічі. Голами відзначилися Саадуні та Аттаїбі. Збірна України спробувала відігратися, проте пропустила третій гол після феноменального пострілу від Бузамбу, який спрямував м'яч у дев'ятку.

У заключні хвилини гри підопічні Косенка грали п'ятеро. Їм вдалося відіграти один м'яч після точного удару Шотурми, але забити так і не вдалося.

Отрж, збірна України більше не має права на поразку, щоб вийти у плей-офф турніру.

У наступному поєдинку наша команда зіграє з Сербією (23 січня), а в останньому турі - з Португалією. У їхньому очному матчі португальська команда здобула перемогу (4:2).

Нідерланди – Україна 2:3 (1:0, 1:3)

Голи: Саадуні, 22, Аттаїбі, 24, Бузамбу, 30 – Зварич, 1, Шотурма, 38

На ISPORT доступний розклад та результати матчів чемпіонату Європи.