Україна виграла шість медалей в останній день Світових ігор

iSport.ua,  18 липня 2022, 00:42
0
663

Українські спортсмени увійшли до ТОП-3 медального заліку турніру з історичним результатом.

У Бірмінгемі (штат Алабама, США) завершилися Світові ігри-2022, участь у яких бере збірна України.

У десятий день змагань, який став останнім, наша команда здобула шість медалей у двох видах спорту, серед яких три нагороди найвищої проби.

Вдалим медальним розіграшем став вид спорту муай-тай, у якому українці виграли п'ять нагород.

Вдруге поспіль чемпіоном Світових ігор у вазі до 63,5 кг став Ігор Любченко, який виграв фінал у спортсмена з Таїланду за додатковими показниками. Своє чемпіонське звання також підтвердив Олег Прімачов, який знову був найкращим у категорії до 91 кг. У фіналі він переміг за очками.

У муай-тай також свої нагороди виграли Олександр Єфименко і Владислав Микитась. Олександр завоював срібло у вазі до 71 кг, а Микитась - бронзу у вазі до 57 кг.

Щодо жінок у муай-тай, то історичну медаль виграла Анастасія Кулініч. Дівчина виграла змагання у вазі до 48 кг, принісши Україні першу нагороду у цьому виді спорту серед жінок.

Україна не залишилася також без медалей у командних змаганнях. Наші спортсмени вчетверте піднялися на п'єдестал у спортивній акробатиці. Чоловіча команда у складі Станіслава Кукурудза, Юрія Савки, Юрія Пуша та Тараса Яруша виграли бронзу. Ця нагорода стала першою для України у цій дисципліні з 2013 року.

Таким чином, Україна посіла підсумкове третє місце у медальному заліку Світових ігор-2022. На рахунку наших спортсменів 45 медалей (16 золотих, 12 срібних і 17 бронзових), що є рекордом для України.

Медальний залік Світових ігор
          1. Німеччина - 47 медалей (24 золоті +7 срібних +16 бронзових)