Україна здобула п'яту медаль на чемпіонаті світу з боротьби

353
Україна здобула п яту медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Аліна Грушина-Акобія здобула бронзу на чемпіонаті світу з боротьби

Чергову бронзову нагороду нашій національній збірній принесла Аліна Грушина-Акобія.

Збірна України продовжує збирати медалі чемпіонату світу з боротьби, що проходить у Белграді. Чергову нагороду в скарбничку нашої команди принесла Аліна Грушина-Акобія, яка здобула бронзу у ваговій категорії до 57 кг.

На шляху до основного фіналу українка поступилася представниці Японії Сакурай Цугумі. Але ця невдача не засмутила нашу спортсменку, і на шляху до бронзової нагороди вона розгромила з однаковим рахунком 10:0, по черзі, болгарку Евеліну Ніколову і представницю Азербайджану Жалу Алієву.

Зазначимо, що ця нагорода стала п'ятою, яку наша збірна здобула на змаганнях у столиці Сербії.

Нагадаємо, раніше срібло ЧС–2022 у скарбничку команди принесла віце-чемпіонка Європи–2022 Олександра Хоменець.