Проценко виграв срібло на чемпіонаті Європи

0
341
Проценко зі срібною нагородою CHE-2012 у приміщенні

Український спортсмен успішно виступав у секторі у стрибках у висоту серед чоловіків у Стамбулі.

Україна виграла чергову нагороду Європейського зимового чемпіонату в приміщеннях, що відбувається в Стамбулі.

Цього разу успішним для нас була конкуренція у висоті серед чоловіків.

Україну представляв 34-річний уродженець Херсона Андрія Проценко. Наш спортсмен зміг показати результат 229 сантиметрів, що дозволило йому завершити змагання на другому місці. Переможець - Дюве Амельс з Нідерландів, стрибнув на два сантиметри вище.

Слід зазначити, що для Андрія це вже друге срібло в межах євро у приміщенні в його кар’єрі, раніше він став другим у 2019 році.

Чемпіонат Європи у приміщенні. Стрибки у висоту. Чоловіки

1. Дуве Амельс (Нідерланди) - 2,31 метра

2. Андрій Проценко (Україна) - 2,29 м

3. Том Карма (Бельгія) - 2,29 м

Раніше в жіночому секторі для стрибків у висоту на чемпіонаті Європи, Україна отримала відразу дві медалі.