Надаль здолав Федерера у фіналі Roland Garros-2011

5 червня 2011, 19:40
0
12
Надаль - шестиразовий тріумфатор French Open

У неділю, 5 червня, перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль в шостий раз у професійній кар'єрі став переможцем Відкритої першості Франції.

У фіналі French Open-2011 іспанець зустрічався зі своїм головним суперником останніх років нині третім номером рейтинг-листа ATP швейцарцем Роджером Федерером.

У вирішальних матчах на кортах Ролан Гаррос тенісисти до сьогоднішнього дня з'ясовували стосунки вже тричі, і у всіх матчах перемогу святкував іспанець. Не став винятком і звітний поєдинок - Надаль виграв у чотирьох партіях з рахунком - 7:5, 7:6, 5:7, 6:1.

Матч у результаті тривав 3 години 40 хвилин. Іспанець після цієї гри довів перевагу в рахунку за особистими зустрічами над швейцарцем до 17:8.

Для іспанця це вже шостий титул на French Open. Усього ж в активі Надаля тепер 10 перемог на турнірах категорії Grand Slam. За свою перемогу іспанець отримає ? 1 200 тис. призових. Федерер заробив ? 600 тис.

Нагадаємо, переможницею жіночого турніру стала китаянка Лі На.

За матеріалами: gotennis.ru