Шарапова зіграє у фіналі Sony Ericsson Open

30 березня 2012, 09:12
0
13
У фіналі Шарапова зіграє з Бартолі

Друга сіяна на турнірі в Майамі 24-річна росіянка Марія Шарапова у впертій боротьбі перемогла 21-річну датчанку Каролін Возняцкі у півфіналі змагань.

У вирішальній партії тенісистки обмінялися взятими геймами на своїх подачах.

У третьому геймі Марія не змогла реалізувати три брейк-пойнти, але потім взяла свою подачу під нуль - 2/2. П'ятий гейм на подачі датчанки завершився потужним кросом навиліт з форхенда у виконанні Шарапової.

Ключовим у партії і в усьому матчі став черговий брейк росіянки в сьомому геймі. Возняцкі змогла зробити лише один зворотний брейк і не знайшла гідної відповіді на гострі атаки Шарапової в 10-му, заключному геймі поєдинку.

У загальній складності Марія зробила за матч шість брейків, дозволивши Возняцкі реалізувати чотири з восьми своїх брейк-пойнтів. Зазначимо, що за 2 години 34 хвилини зустрічі росіянка допустила п'ять помилок, ні разу не подавши навиліт. На рахунку Каролін - 0 ейсів і 4 подвійні помилки. Таким чином, рахунок у цьому протистоянні став 4-2 на користь Шарапової.

У поєдинку за титул Шарапова, яка в четвертий раз у кар'єрі вийшла у фінал турніру в Майамі, зустрінеться з француженкою Маріон Бартолі або полькою Агнешкою ​​Радванською.

За матеріалами: Gotennis