8 листопада 2012, 09:59
0
20
Джокович дотиснув Маррея

Перша ракетка світу Новак Джокович обіграв Енді Маррея і очолив групу A на Підсумковому турнірі в Лондоні.

Зустрічі Джоковича і Маррея, які наразі в рейтингу ATP займають перше і третє місця відповідно, очікували з нетерпінням. Матч вийшов безкомпромісним, важким для спортсменів і дуже цікавим для вболівальників.

У першому сеті домінував Маррей. Він впевнено тримав свою подачу, віддавши суперникові тільки три розіграші. Джокович виглядав не так переконливо. У підсумку - 4:6 - першу партію виграв британець.

У другому сеті Маррей трохи розслабився, втратив пильність - і Новак відразу ж скористався моментом, залишивши другий сет за собою - 6:3.

А у вирішальному сеті почалася безкомпромісна боротьба, яку в підсумку програв Маррей, упустивши гейм на своїй подачі за рахунку 5:5.

4:6, 6:3, 7:5 - друга перемога Джоковича на груповому етапі Підсумкового турніру в Лондоні.

А в другому поєдинку групи A Чех Томаш Бердих переміг француза Жо-Вілфріда Тсонга з рахунком 7:5, 3:6, 6:1.

Таким чином, Новак Джокович одноосібно очолив групу A з абсолютним результатом - дві перемоги у двох матчах. У Бердиха і Маррея по одному виграшу.

ТЕГИ: ЛондонНовак ДжоковичИтоговый турнир года АТРЭнди Маррей