Шарапова розгромила Возняцкі у фіналі Мастерса в Індіан-Уеллсі

18 березня 2013, 11:01
0
45

Третя ракетка світу Марія Шарапова стала переможницею турніру серії Мастерс BNP Paribas Open в Індіан-Уеллсі і завдяки цьому заробила мільйон доларів призових.

25-річна росіянка обіграла у фіналі змагань 22-річну данську тенісистку Каролін Возняцкі - 6:2, 6:2.

Шарапова впевнено взяла перший сет, а у другій партії двічі зробила брейк, не давши суперниці жодного шансу взяти чужу подачу.

На рахунку Марії чотири ейси і одна подвійна помилка, тоді як Каролін двічі помилялася на подачі. Матч тривав 1 годину 21 хвилину. Тепер росіянка веде в очному протистоянні з рахунком 5:2.

Ця перемога принесла Шараповій двадцять восьмий титул у кар'єрі і перший - в сезоні 2013 року. Російська тенісистка отримає $1 000 000 призових, а також 1000 очок в залік рейтингу WTA.

"Незважаючи на рахунок, матч був дуже важким. У нас була боротьба в кожному розіграші. В будь-який момент гра могла піти в інший бік. У Каролін був шанс переламати хід матчу у другій партії, але вона ним не скористалася. Я сьогодні добре подавала і це мені допомогло.

На початку турніру я не показувала свій найкращий теніс. Але по ходу змагань змогла додати. У фіналі я показала гарну гру", - сказала Шарапова.

За матеріалами: gotennis.ru

ТЕГИ: теннисWTAКаролин ВозняцкиМария ШараповаИндиан-УэллсМастерс