Світоліна сенсаційно пробилася в чвертьфінал турніру в Цинцинатті

Sport bigmir,  15 серпня 2014, 07:45
0
476
Світоліна зіграє у чвертьфіналі турніру в Цинцинатті

Українська тенісистка здобула вольову перемогу над іспанкою Карлою Суарес Наварро.

Українка Еліна Світоліна на американському великому турнірі в Цинцинатті з призовим фондом 2,57 млн доларів вийшла в чвертьфінал.

У матчі третього кола в трьох сетах Світоліна обіграла іспанку Карлу Суарес Наварро (16 місце в рейтингу) з рахунком 4:6, 6:4, 6:4.

Матч тривав 1 годину 51 хвилину. Світоліна набрала 43 очок зі 105 і реалізувала два брейк-поінти.

У чвертьфіналі Світолітна битиметься із сербкою Анною Іванович, яка в трьох сетах здолала росіянку Світлана Кузнєцову 6:2, 2:6, 6:3.

Нагадаємо, в першому турі Світоліна здолала господарку змагань - американку Лорен Девіс 6:3, 6:2, а в другому вибила з турніру Петру Квітову.