US Open: Джокович і Тсонга пробилися до чвертьфіналу

Sport bigmir,  7 вересня 2015, 09:15
0
51

На Відкритому чемпіонаті США в чоловічому одиночному розряді пройшли матчі четвертого раунду.

Перша ракетка світу серб Новак Джокович впевнено вийшов у чвертьфінал US Open. У матчі четвертого кола серб обіграв Роберто Баутіста-Агута з рахунком 6:3, 4:6, 6:4, 6:3.

Гра тривала 3 години 3 хвилини. Джокович зробив вісім подач навиліт, допустив дві подвійні помилки і реалізував сім брейк-пойнтів з 14-ти. Іспанець відповів трьома подачами навиліт, двома подвійними і чотирма брейками.

Жо-Вілфрід Тсонга обіграв Бенуа Пера з рахунком 6:4, 6:3, 6:4. Гра тривала 1 годину 42 хвилини. Тсонга провів десять подач навиліт, зробив три брейки і допустив дві помилки на подачі. В активі Пера сім ейсів і чотири подвійні. Йому не вдалося жодного разу взяти подачу суперника.

Марін Чиліч обіграв Жеремі Шарді і вийшов у чвертьфінал US Open 6:3, 2:6, 7:6 (2), 6:1. Тенісисти провели на корті 2 години 27 хвилин. Чиліч взяв три подачі суперника, зробив 23 ейси при двох подвійних помилках. В активі Шарді по 11 ейсів і подвійних помилок, а також два брейки.

Ще в одному поєдинку Фелісіано Лопес переграв Фабіо Фоньїні 6:3, 7: 6 (5), 6:1