Українка Світоліна виграла свою групу на турнірі WTA Elite Trophy

0
242
Світоліна вийшла у півфінал турніру в Китаї

Харківська тенісистка вийшла до півфіналу престижного турніру.

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру WTA Elite Trophy в китайській Чжухаї з призовим фондом 2,15 млн доларів. У турнірі, нагадаємо, беруть участь тенісистки, які займають місця у другій десятці світового рейтингу.

Свістоліна виграла свій другий матч у групі "B", обігравши за 2 год 37 хвилин 12-у ракетку світу Карлу Суарес-Наварро: 6-7 (4) 6-1 6-3.

У вирішальній партії українка поступалася 0-2, але зуміла зрівняти рахунок, вийти вперед і завершити поєдинок перемогою, реалізувавши перший же матчбол.

Таким чином, Світоліна зайняла в своїй групі перше місце. Суарес-Наварро (1 перемога-1 поразка) залишилася на другій позиції, а Андреа Петкович з 2-ма поразками залишилася третьою.

Вихід у півфінал гарантували Еліні 240 очок в рейтинг WTA, де вона повинна піднятися на 18-е місце. У півфіналі українка зіграє з американкою Венус Вільямс.

За матеріалами: sapronov-tennis.org