Федерер: Було важко програти тай-брейк, відігравшись з 0:5

iSport.ua,  12 червня 2016, 14:34
0
180
Роджер Федерер

Третя ракетка світу Роджер Федерер прокоментував вчорашню поразку в матчі з Домініком Тімом.

Нагадаємо, Федерер поступився 23-річному австрійцю у трьох партіях півфінального матчу турніру АТР250 в Штуттгарті.

"Будь-який програний матч викликає розчарування, але коли ти поступаєшся, маючи по ходу зустрічі два матч-боли, це означає, що перемога була занадто близька. Ми обидва мали шанси на фінал. Відігравшись у другому сеті з рахунку 0:5, було дуже важко програвати той тай-брейк", - заявив Роджер в інтерв'ю офіційному сайту ATP.

"Це був важкий матч для нас обох. Я міг би зіграти краще в деяких важливих моментах. У той же час Тім часом грав чудово, виконуючи просто неймовірні удари.

Думаю, моя невпевнена гра є наслідком відсутності ігрової практики. Я пропустив Ролан Гаррос і тільки починаю набирати кондиції. Втім, своєю грою в Штуттгарті я задоволений. Задоволений, що травма вже в минулому і з нетерпінням чекаю другої половини сезону", - оптимістично завершив швейцарець.

Очікується, що Федерер візьме участь в іншому німецькому турнірі - Gerry Weber Open, який відбудеться в Галле. Роджер вже вигравав ці змагання вісім разів. У першому колі він зустрінеться з німцем Яном Леннардом Штруффом.