iSport.ua,  13 червня 2016, 20:18
0
60
Сергій Стаховський

На великому трав'яному турнірі в Галле (Німеччина) зіграв свій перший матч в основній сітці українець Сергій Стаховський.

Погода в Німеччині не дає стабільної гри в теніс. Спершу турнір в Штутгарті неодноразово переривали через дощ, а сьогодні стартувала сітка більш престижного турніру в Галле. Стартувала сітка натужно - матч Сергія Стаховського проти американця Дениса Кудли спершу двічі перенесли через неналежні погодні умови, а по ходу матчу ще двічі зупиняли по все тим же причинам.

Почав Сергій впевнено, сразу же взяв подачу суперника, не помилившись на своїй. 3:0 після 7 хв. матчу і перша пауза в грі. Перерва затяглася більше, ніж на годину, а відразу ж після відновлення зустрічі ідентичний ривок робить Кудла. Рахунок став 3:3 і... знову пішов дощ.

Фактично, вийшовши на корт ще через 30 хв., тенісисти розпочали зустріч з чистого аркуша. Після другої паузи вже ніхто не бажав помилятися на подачі і сет плавно почав рухатися в бік тай-брейку. Але не тут то було - наш співвітчизник видав два відмінних прийоми в останньому, дванадцятому геймі партії і, з третього сет-бола все ж вийшов вперед по партіях в матчі з Кудлою.

Друга партія розпочалася з такої ж рівної боротьби, що і перша, проте в шостому геймі Стаховський знову впевнено грає на прийомі суперника і доводить рахунок до 40:0 на свою користь. Здавалося б перемога не за горами, проте Кудла, проявивши чималих зусиль, зумів виграти п'ять розіграшів поспіль і зрівняти рахунок по геймах - 3:3. Більш того, через два гейми він і зовсім, хоч і в упорній боротьбі, але взяв подачу Стаховського, зробивши тим самим прихований сет-бол. Сергій спробував зачепитися за вирішальний гейм, але не вийшло - 1:1 по сетах, і відданий фанат київського Динамо вийшов подавати в третій партії.

У ній вже Стаховський мав серйозну перевагу. Сергій впевнено діяв на задній лінії, періодично намагаючись зачепитися за очки на прийомі. Кудла ж, який розташовується на 59-му рядку світового рейтингу АТР, в цілому провів невпевнений матч. І третій сет не став світлою плямою в загальній картині поєдинку. Практично в кожному геймі Стаховський або мав брейк-поїнти, або ж був вкрай близький до них. І у восьмому геймі сталося те, чого чекали шанувальники українського тенісиста - Сергій виграв п'ять розіграшів поспіль на подачі американця і реалізував такий важливий в той момент брейк. Свою подачу, як і чотири попередні в третій партії, українець взяв під нуль, оформивши вихід у другий раунд німецьких змагань.

В 1/8 фіналу турніру в Галле Стаховського чекає серйозне випробування - суперником Сергія стане Давид Гофф з Бельгії. Гофф посіяний на турнірі під п'ятим номером, а обидві зустрічі між тенісистами закінчувалися на користь бельгійця.

Сергій Стаховський (Україна) - Денис Кудла (США) - 7:5, 4:6, 6:3.