Долгополов подолав кваліфікацію турніру в Шанхаї

0
148
Олександр Долгополов

Український тенісист Олександр Долгополов пробився в основну сітку шанхайського Мастерсу.

Олександр Долгополов здобув перемогу у фіналі кваліфікації ATP World Tour Masters 1000 в Шанхаї. Українець у двох сетах впорався з представником Тунісу Малеком Жазири - 7:6(4), 7:5.

Поєдинок тривав 1 годину і 45 хвилин. Жодному зі спортсменів не вдалося зробити брейк у першій партії. На тайбрейку Долгополов поступався з рахунком 2:4, після чого зумів взяти п'ять геймів поспіль і завершити сет на свою користь. В 11-му геймі другого сету українець реалізував прихований матчбол, після чого успішно подав на перемогу.

Шанхай. Кваліфікація, фінал.

Олександр Долгополов (Україна, 1) - Малек Жазири (Туніс, 14) - 7:6(4), 7:5.

Таким чином, Олександр Долгополов усьоме виступить на турнірі в Шанхаї. Свій кращий результат українець показав тут у 2011 році, коли дійшов до чвертьфіналу, де поступився Кеї Нісікорі.

Суперником Долгополова у першому раунді основної сітки може стати Карен Хачанов, Ді Ву, Дієго Шварцман, Бену Пер, Джон Існер, Хуан Мартін дель Потро або Джек Сік.