Юна українка Костюк створила сенсацію на старті Australian Open

iSport.ua,  15 січня 2018, 09:44
0
755
Марта Костюк

15-річна Марта Костюк вибила сіяну суперницю в своєму дебютному матчі основи турніру Великого шолома.

Юна українка Марта Костюк тріумфально дебютувала в основній сітці Відкритого чемпіонату Австралії.

У першому раунді турніру Костюк сенсаційно розбила першу ракетку Китаю Пен Шуай - 6:2, 6:2.

На корт тенісистки вийшли з перев'язаними ногами: в українки була кісточка, а у китаянки - коліно. Костюк увійшла в гру з двох поспіль виграних геймів, але Пен зуміла зрівняти рахунок. Зробивши зворотний брейк, Марта взяла медичний тайм-аут, в ході якого їй зміцнювали тейп на нозі.

Після цього киянка виграла ще два гейми, а потім подала на сет з першої спроби.

У другому ж сеті Костюк двічі взяла подачу суперниці, програвши Шуай чотирнадцять розіграшів.

Зазначимо, що Марта, яка є наймолодшою ​​учасницею турніру в цьому році, стала першою тенісисткою 2002 року народження, яка виграла матч в основній сітці турніру Великого Шолома.

Далі 15-річна українка зіграє проти власниці wild card Олівії Роговської з Австралії, яка в своєму стартовому матчі обіграла співвітчизницю Джеймі Фурліс.

1-й раунд

Шуай Пен (Китай, 25) - Марта Костюк (Україна) - 2:6, 2:6

Раніше повідомлялося, що стартовий раунд змагань подолали Олександр Долгополов і Катерина Бондаренко. У свою чергу Катерина Козлова упустила перемогу над росіянкою Анастасією Павлюченковою.