Цуренко не подала на матч з Радванською і залишила Australian Open

iSport.ua,  18 січня 2018, 06:15
0
440
Леся Цуренко

Леся Цуренко завершила боротьбу в Мельбурні на стадії другого кола. За підсумками турніру друга ракетка України може залишити топ-40 рейтингу WTA.

Леся Цуренко прикрим чином упустила перемогу над досвідченою Агнешкою ​​Радванською в другому раунді Відкритого чемпіонату Австралії.

Вольова перемога над Наталею Вихлянцевою стала для Цуренко першою на Australian Open з 2013 року. У другому колі українці протистояла суперниця більшого калібру - екс-друга ракетка світу Агнешка Радванська вирвала важкий матч проти Крістіни Плішкової, а в протистоянні з Цуренко намагалася оформити 35-ту перемогу на кортах Мельбурна.

На старті матчу план Цуренко на гру повністю спрацьовував - Леся надійно подавала, а 14 активно виграних м'ячів дозволили українці з двома брейками з розгромним рахунком забрати перший сет.

У другій партії Цуренко відігралася за рахунку 1:4 і вийшла подавати на вихід до третього раунду. Леся була за два м'ячі від перемоги, але так і не змогла зробити останній крок до перемоги.

Радванська за лічені хвилини, користуючись катастрофічним рівнем уваги в грі Цуренко, виграла шість геймів поспіль, що дозволило полячці і зрівняти рахунок за сетами і створити комфортну перевагу у вирішальній партії.

У п'ятому геймі у Цуренко був останній шанс повернутися в гру, проте Леся на брейк-поїнті не змогла прийняти подачу суперниці.

Вихід до другого кола Відкритого чемпіонату Австралії приніс Лесі Цуренко 90 тисяч австралійських доларів призових і 45 рейтингових очок. За підсумками турніру друга ракетка України може залишити топ-40 рейтингу WTA.