Козлова вперше в кар'єрі вийшла у фінал турніру WTA

0
190
Козлова вперше в кар єрі вийшла у фінал турніру WTA
Катерина Козлова

У минулому році титул в Тайбеї дістався Світоліній. Цього року за перше місце на змаганняз побореться спортсменка з Миколаївської області.

Українська тенісистка Катерина Козлова побореться за свій перший у кар'єрі титул WTA.

У матчі за вихід у фінал українка обіграла фіналістку Вімблдону Сабін Лісіцкі - 7:5, 6:4.

Учасниці першого півфіналу на Taiwan Open провели на корті 1 годину і 20 хвилин. Сім геймів на подачі німкені зуміла виграти наша тенісистка, при цьому сама Козлова упустила п'ять своїх геймів.

Раніше Катерина Козлова двічі грала у півфіналах у WTA-турі: у 2016 році у Стамбулі і Ташкенті. У минулому сезоні українка взяла титул категорії WTA 125k в Даляні, обігравши в фіналі Віру Звонарьову.

Вихід у титульний матч на Taiwan Open дозволить Козловій вперше в кар'єрі піднятися в топ-65 світового рейтингу. Cуперницею в фіналі стане Бабош Тімеа (Угорщина).

Відзначимо. що перемога в турнірі забезпечить Катерині місце в топ-55.

Нагадаємо, в минулому році чемпіонкою змагань на Тайвані стала Еліна Світоліна.

Раніше повідомлялося, що юна українська зірка тенісу Марта Костюк виграла другий дорослий титул у 15 років.