Українка Завацька виграла свій четвертий титул в кар'єрі

0
195
Українка Завацька виграла свій четвертий титул в кар єрі
Катаріна Завацька

Українська тенісистка здобула перемогу у фіналі 15-тисячника в Ам'єні. Катаріна Завацька перервала свою серію з чотирьох поразок поспіль.

18-річна українка Катаріна Завацька виграла турнір ITF у французькому Ам'єні. У фіналі 15-тисячника вона зійшлася з представницею Люксембургу Елеонорою Молінаро і перемогла з рахунком 6:1, 6:2.

Матч тривав 1 годину і 20 хвилин. За цей час українка, яка була посіяна під першим номером, не зробила жодної подачі навиліт, але допустила дві "подвійні", реалізувавши чотири брейк-поїнти. Молінаро також обійшлася без ейсів, допустивши 2 подвійні помилки.

Зазначимо, що на турнірі в Ам'єні Завацька перервала свою серію з чотирьох поразок поспіль і, відповідно, здобула першу перемогу в 2018 році.

Трофей у Франції став для українки вже четвертим в кар'єрі після 10-тисячників в Грузії та Єгипті і 25-тисячника в Італії. При цьому, Завацька вперше з січня минулого року зіграла на турнірі з призовим фондом в розмірі 15 тисяч.

Нагадаємо, Марта Костюк не зуміла виграти свій третій титул в кар'єрі.