Стаховський програв у першому колі турніру в Сеговії

0
70
Сергій Стаховський

Сіяний під першим номером українець програв тенісисту з четвертої сотні.

Друга ракетка України, 32-річний Сергій Стаховський, посіяний під першим номером, зазнав поразки від італійця Маттео Віоли, що займає у світовому рейтингу 303-й рядок.

Поєдинок тривав 2 години 4 хвилини і завершився на користь італійця з рахунком 6:3, 2:6, 7:6 (5).

На рахунку Стаховського п'ять брейків, сім ейсів і чотири подвійні помилки, а Віола зробив чотири брейки, два ейси і допустив п'ять подвійних помилок.

По ходу вирішального сету Стаховський не реалізував два брейкпоінти. На тайбрейку Стаховський двічі виходив вперед з міні-брейком, але обидва рази перевагу упускав. Заробивши перший матчбол, Віола зумів оформити перемогу на подачі українця, коли суддя зарахував Стаховському подвійну помилку.