Цуренко в драматичному матчі пройшла до 1/4 фіналу US Open

iSport.ua,  4 вересня 2018, 01:08
0
1447
Леся Цуренко

Українка Леся Цуренко в 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату США з тенісу протистояла чешці Маркеті Вондрусовій. Матч з травмами обох тенісисток завершився перемогою українки.

Цуренко дуже добре розпочала поєдинок, вигравши подачу на прийомі. Однак за рахунку 4:1 на свою користь українка відчула біль у лівому стегні, і їй потрібна була допомога лікарів. Після цього Вондрусова перехопила ініціативу і вийшла вперед. Однак Леся билася до кінця і перевела першу партію на тай-брейк, де, можливо, хвора нога завадила на рівних боротися з суперницею.

Здавалося, що на другий сет Цуренко вийде, проте після декількох хвилин у підтрибунному приміщенні українка вирішила продовжити матч.

Наша тенісистка під постійні крики з трибун "Lesya the best!" зуміла перевернути хід гри, оформивши три брейки в другому сеті, і зрівняти рахунок у матчі. Відзначимо, що в середині партії вже Вондрусова відчула біль у стегні і вийшла на вирішальний сет зі спеціальним бандажем.

У третьому сеті Цуренко записала в свій актив три брейки, при цьому віддавши лише одну свою подачу, і довела матч до перемоги.

Леся Цуренко (Україна) - Маркета Вондрусова (Чехія) - 6:7, 7:5, 6:2

У чвертьфіналі Відкритого чемпіонату США з тенісу Цуренко зіграє з японкою Наомі Осакою.