Калініна перемогла чемпіонку US Open на турнірі у Мадриді

Текст: ,  4 травня 2022, 09:32
0
1224
Калініна вийшла у чвертьфінал турніру у Мадриді

Українська тенісистка демонструє хорошу форму та вийшла вже у чвертьфінал змагань.

Продовжує бити своїх суперниць на великому тенісному турнірі WTA 1000 у Мадриді Ангеліна Калініна. Українка вийшла вже у чвертьфінал змагань.

Це право вона здобула після перемоги над чемпіонкою US Open-2021 та дев'ятою сіяною на змаганнях Еммою Радукану з Великобританії.

Матч, що тривав 2 години 17 хвилин, закінчився з рахунком 6:2, 2:6, 6:4 на користь Калініної. За цей час українка один раз подала навиліт, припустилася однієї подвійної помилки і реалізувала п'ять із 12 брейкпоїнтів.

Тепер за вихід до півфіналу вона має битися зі швейцарською тенісисткою Жиль Тайхманн.