Ястремська перемогла у першому колі турніру у Бірмінгемі

0
283
Ястремська обіграла другу ракетку Польщі на турнірі у Бірмінгемі

Українська тенісистка на старті змагань WTA 250 обіграла польку Магду Лінетт.

Даяна Ястремська успішно подолала бар'єр першого кола на трав'яному турнірі серії WTA 250 у британському Бірмінгемі. На старті змагань українська тенісистка зустрічалася із представницею Польщі Магдою Лінетт.

Це була третя зустріч тенісисток, і попередні дві наша спортсменка виграла. Не став винятком і цей матч. Українка з перших хвилин захопила перевагу та забрала у суперниці дві її подачі, після чого виграла партію 6:4.

Не змінилося нічого й у другому сеті, який українка забрала 6:3. Поєдинок тривав лише 76 хвилин. За цей час Ястремська один раз подала навиліт і допустила п'ять подвійних помилок. У другому колі Даяна зіграє з переможцем пари Олена Остапенко - Ребекка Маріно.