Це був найдовший матч у моїй кар'єрі - Калініна

0
973
Це був найдовший матч у моїй кар єрі - Калініна
Калініна провела важкий матч у чвертьфіналі турніру WTA у Римі

Українська тенісистка прокоментувала свій вихід до півфіналу престижного турніру у Римі.

Ангеліна Калініна подякувала своєму тренеру з фізпідготовки за вихід до 1/2-ої фіналу турніру серії WTA 1000 у Римі. За словами української тенісистки, саме гарна підготовка допомогла їй витримати важкий поєдинок з представницею Бразилії і виграти його.

Нагадаємо, що матч тривав 3 години та 41 хвилину і став найдовшим у сезоні WTA. Окрім того, за твердженням Калініної, це найдовший поєдинок і в її кар'єрі.

"Почуваюсь чудово, але не відчуваю ні тіла, ні ніг. Я думаю, що це був найдовший матч у моїй кар'єрі. Дякую моєму тренеру. А також дякую тренеру з фізпідготовки, бо ця перемога – не лише моя. Моя частина – 50 відсотків, а 50 відсотків – мій тренер із фізпідготовки.

Я дуже добре почала, і думаю, це склалося у мінус, тому що я трохи розслабилася. Беатріс почала грати справді сильно, грала дуже агресивно, а я просто зупинилася після 5:2. Я розпочала агресивно, але потім почала втрачати гру. Вибачте, але якщо ви починаєте пхати м'яч, це не спрацює.

Звучить дуже банально – бийся, борись. Сьогодні йшлося про бойовий дух, бо дуже важко, коли ти програєш 0:3, бути впевненим і все ще вірити, що ти виграєш саме цей м'яч. Справа не в тому, щоб виграти сет, бо якщо так думати, дуже складно перейти від 0:3 до перемоги із рахунком 6:3", - цитує Калініну сайт WTA.