Костюк вийшла в 1/4 фіналу турніру у Штутгарті

Корреспондент.net,  19 квітня 2024, 09:38
0
345
Костюк перемогла китаянку у Штутгарті

Українська тенісистка у важкому протистоянні перемогла сьому ракетку світу Чжен Ціньвень.

Марта Костюк вийшла до чвертьфіналу престижного турніру серії WTA 500 у Штутгарті. В 1/8-мій змагань українська тенісистка обіграла Чжен Ціньвень.

Зазначимо, що перемога далась нашій співвітчизниці дуже важко. У третьому сеті сьома ракетка світу була попереду з рахунком 5:4, подавала на матч і мала 5 матчболів, проте українка зуміла зробити брейк, а потім взяла 2 гейми, що залишилися. Загалом матч тривав 2 години та 40 хвилин.

У чвертьфіналі турніру у Німеччині Костюк зіграє проти третьої сіяної американки Коко Гауфф.