Світоліна програла на старті турніру у Мадриді

Корреспондент.net,  25 квітня 2024, 14:50
0
929
Світоліна програла у другому колі турніру в Мадриді

Українська тенісистка нічого не змогла вдіяти проти першої ракетки Іспанії на змаганнях серії WTA 1000.

Не довгим вийшло перебування Еліни Світоліної на турнірі серії WTA 1000. Українка поступилась вже у першому своєму матчі на змаганнях.

Зазначимо, що українська тенісистка була сіяною, а тому розпочинала свій шлях турнірною сіткою з другого кола. Тут Світоліній протистояла найкраща іспанська тенісистка на цей час Сара Соррібес Тормо.

У поєдинку першої ракетки України та першої ракетки Іспанії впевнену перемогу святкувала господарка кортів.

Тормо перемогла у двох сетах, за 2 години і 13 хвилин. І це при тому, що Світоліна у другій партії вела з рахунком 4:1 із двома брейками, але не зуміла втримати перевагу.

WTA. Мадрид. 25 квітня

Еліна Світоліна (Україна) - Сара Соррібес Тормо (Іспанія) 3:6, 5:7

Нагадаємо, раніше участь у турнірі в Мадриді припинила Леся Цуренко, яка поступилась вже у першому колі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp