Голландські ковзанярі виграли три золоті медалі в другий день ЧС

iSport.ua,  10 лютого 2017, 15:35
0
52

Збірна Голландії продовжила свій тріумфальний виступ на чемпіонаті світу з ковзанярського спорту.

На чемпіонаті світу з ковзанярського спорту в п'ятницю, 10 лютого, були розіграні чотири комплекти медалей, і три золоті медалі вдалося завоювати голландцям.

Голландці перемогли в командній гонці у чоловіків з результатом 3.40,66. Срібло завоювали новозеландці (3.41,08), бронзу - норвежці (3.41,60).

Жіноча збірна Голландії з рекордом світу для рівнинних ковзанок виграла в командній гонці (2.55,85), срібло - у японок (2.56,49), бронза у росіянок (3.00,51).

Третє золото змагального дня для Голландії виграв Ян Смікенс на дистанції 500 м (34,58), срібло - у німця Ніко Іле (34,66), бронза у росіянина Руслана Мурашова (34,76 секунди).

Не дозволила повністю зробити день голландським японка Нао Кодаїра, яка перемогла на дистанції 500 м з результатом 37,13 секунди. Срібло - у кореянки Сан Хва Лі (37,48), бронза - у китаянки Ю Цзин (37,57).

Раніше повідомлялося, що в перший день чемпіонату світу з ковзанярського спорту збірна Голландії виграла дві золоті медалі.