Український скелетоніст вперше виступив на чемпіонаті світу

0
276
Владислав Гераскевич (праворуч) з батьком і тренером

Владислав Гераскевич показав гідний результат у Німеччині.

У німецькому Кенігсзі відбувся чемпіонат світу з бобслею і скелетону. В останні роки світова першість тривала без українських спортсменів, але в цьому році ситуація змінилася - вперше в історії України наша країна була представлена ​​в скелетоні.

Владислав Гераскевич, який був українським прапороносцем на юнацьких Олімпійських іграх в Ліллехамері в 2016 році, доріс до дорослих змагань.

У цьому році він вперше потрапив в десятку на юнацькому чемпіонаті світу, а тепер в Кенігсзі став 24-м з 44 учасників, при цьому демонструючи динаміку результатів. У першому фінальному заїзді Гераскевич став 29-м, в другому 27-м, а в третьому став 22-м. Це не дозволило українцеві потрапити в топ-20 найкращих, але і 24-е місце - хороший результат для дебютного дорослого чемпіонату світу.

Завдяки своїм результатам в цьому сезоні, Гераскевич отримав можливість в наступному сезоні вперше взяти участь в Кубку світу і поборотися за право стати першим в історії України скелетоністом на Олімпійських іграх.